Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare servicii de expertiza contabila la Asociatia de Proprietari "Central 15"
- Număr anunț
- DA21113372
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
- Furnizor / câștigător
- BLAGA T. IOAN - EXPERT CONTABIL (CUI 30222335)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 15:16
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.650 RON
din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro