Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie pentru tiparit si articole de corespondenta
- Număr anunț
- DA21112885
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.854,34 RON
- Valoare atribuită
- 119.854,34 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 14:11
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119.854,34 RON
din 119.854,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro