Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet mobilier scolar - pupitre individuale

Număr anunț
DA21619396
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOLHESTI (CUI 17150231)
Furnizor / câștigător
ALFA VEGA SRL (CUI RO2386812)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.739,60 RON
Valoare atribuită
8.739,60 RON
Data publicării
31.10.2018 14:05
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 17:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.739,60 RON

din 8.739,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.