Ofertă acceptată Cumpărare directă

HALA GARAJ METALIC

Număr anunț
DA20939161
Autoritate contractantă
COMUNA TARNA MARE (CONSILIUL LOCAL TARNA MARE) (CUI 3897181)
Furnizor / câștigător
STRUCTURI METALICE VANZARE S.R.L. (CUI 38708056)
Cod CPV
45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.248 RON
Valoare atribuită
46.248 RON
Data publicării
31.07.2018 11:07
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.248 RON

din 46.248 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.