Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Delaco Apetito branza topita triunghi smantana 280g
- Număr anunț
- DA21342743
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- DELACO DISTRIBUTION SA (CUI RO11411737)
- Cod CPV
- 15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 930 RON
- Valoare atribuită
- 930 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 09:13
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
930 RON
din 930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro