Ofertă refuzată Cumpărare directă

SET CURATENIE

Număr anunț
DA20934467
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL SATU MARE (CUI RO642787)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668,10 RON
Valoare finală
668,10 RON
Data publicării
30.07.2018 14:44
Data finalizării
01.08.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.