Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUMPARARE DIRECTA

Număr anunț
DA20753106
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA DE SUS (CUI 4246220)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
917 RON
Valoare atribuită
917 RON
Data publicării
02.07.2018 13:05
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

917 RON

din 917 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.