Ofertă refuzată
Cumpărare directă
KIT SERVICE 3 ANI FABIUS GS
- Număr anunț
- DA21095807
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 33196000-0 · Mijloace auxiliare medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.964,54 RON
- Valoare finală
- 1.964,54 RON
- Data publicării
- 29.08.2018 14:47
- Data finalizării
- 03.09.2018 16:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.