Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Branza Grasa Proaspata din lapte de vaca - vrac -casulet 3- 4 kg.
- Număr anunț
- DA21913892
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "ALBA CA ZAPADA (CUI 18262667)
- Furnizor / câștigător
- LAKTOTRIO 2001 PROD SRL (CUI 13917944)
- Cod CPV
- 15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 307,70 RON
- Valoare atribuită
- 307,70 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 08:52
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
307,70 RON
din 307,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro