Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente cascava si compot

Număr anunț
DA21337026
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "GULLIVER" SUCEAVA (CUI 18252302)
Furnizor / câștigător
INTER ATMOS S.R.L. (CUI RO31210703)
Cod CPV
15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234,88 RON
Valoare atribuită
234,88 RON
Data publicării
28.09.2018 13:04
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,88 RON

din 234,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.