Ofertă acceptată Cumpărare directă

VIRKON S

Număr anunț
DA20955780
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA MACRISULUI (CONSILIUL LOCAL VALEA MACRISULUI) (CUI 4428000)
Furnizor / câștigător
PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI RO31008225)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,20 RON
Valoare atribuită
275,20 RON
Data publicării
02.08.2018 10:53
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,20 RON

din 275,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.