- Număr anunț
- DA20954512
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ARAD (CUI 3519836)
- Furnizor / câștigător
- AUTOMIX SRL (CUI RO15124775)
- Cod CPV
- 34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.116,12 RON
- Valoare atribuită
- 2.116,12 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 09:51
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.116,12 RON
din 2.116,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro