Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat
Servicii de fumizare
- Număr anunț
- DA20953674
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- FONTMATECH SRL (CUI RO29024717)
- Cod CPV
- 90924000-0 · Servicii de fumizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.968.750.000 RON
- Valoare atribuită
- 78.750 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.08.2018 08:59
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
78.750 RON
din 1.968.750.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.968.671.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.