Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner hp 83A

Număr anunț
DA20742173
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
IMPRIM TOTAL SERVICE SRL (CUI RO27928749)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
625,24 RON
Valoare atribuită
625,24 RON
Data publicării
29.06.2018 11:12
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

625,24 RON

din 625,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.