Ofertă refuzată Cumpărare directă

Snur siliconic

Număr anunț
DA21551206
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
PERFECT SEAL SRL (CUI RO15686676)
Cod CPV
44163241-1 · Garnituri izolante (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.497,70 RON
Valoare finală
3.497,70 RON
Data publicării
24.10.2018 09:33
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.