- Număr anunț
- DA20952123
- Autoritate contractantă
- Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
- Furnizor / câștigător
- SC MCM PETROL SRL SRL (CUI RO14179861)
- Cod CPV
- 24324300-4 · Ureide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22,69 RON
- Valoare atribuită
- 22,69 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 15:16
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22,69 RON
din 22,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro