Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitie materiale sanitare

Număr anunț
DA21635706
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BOTOSANI (CUI 14835931)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.587,20 RON
Valoare finală
5.587,20 RON
Data publicării
02.11.2018 09:23
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.