Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Covor PVC (furnizare si montaj)
- Număr anunț
- DA21117295
- Autoritate contractantă
- Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
- Furnizor / câștigător
- BRAFLOOR CARPET S.R.L. (CUI RO28716280)
- Cod CPV
- 44112230-9 · Linoleum (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.576 RON
- Valoare atribuită
- 5.576 RON
- Data publicării
- 03.09.2018 11:12
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 12:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.576 RON
din 5.576 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro