Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie tehnica 2000 ore+reparatie
- Număr anunț
- DA21631348
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4777132)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
- Cod CPV
- 50118100-6 · Servicii de depanare a vehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.515,34 RON
- Valoare atribuită
- 29.515,34 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 14:22
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29.515,34 RON
din 29.515,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro