Ofertă acceptată Cumpărare directă

BICARBONAT DE SODIU 8,4% 100 ml

Număr anunț
DA20951490
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
401,16 RON
Valoare atribuită
401,16 RON
Data publicării
01.08.2018 14:39
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

401,16 RON

din 401,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.