Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ERTALON

Număr anunț
DA20948633
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
SOREX TEAM SRL (CUI RO17176550)
Cod CPV
24560000-7 · Poliamide primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,74 RON
Valoare atribuită
308,74 RON
Data publicării
01.08.2018 11:56
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

308,74 RON

din 308,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.