Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Ultrabook ASUS ZenBook 3
- Număr anunț
- DA20737123
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR (CUI RO9068280)
- Furnizor / câștigător
- PCBIT ELECTRONICS SRL (CUI RO27722683)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.977,31 RON
- Valoare finală
- 7.977,31 RON
- Data publicării
- 28.06.2018 15:22
- Data finalizării
- 02.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.