Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

HP LASERJET M426DW MULIFUNCTIONAL LASER MONOCROM A4

Număr anunț
DA20732061
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Furnizor / câștigător
TOKO SRL (CUI RO6118600)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.470 RON
Valoare atribuită
2.460 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
28.06.2018 11:44
Termen limită
04.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.460 RON

din 2.470 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.