Ofertă refuzată Cumpărare directă

Laptop HP 250 G6

Număr anunț
DA20717290
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.941,31 RON
Valoare finală
3.006,39 RON
Data publicării
27.06.2018 09:45
Termen limită
02.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.