Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANTOFI CU CUIE DE COMPETITIEPENTRU SPRINT MARCA ADIDAS

Număr anunț
DA21621598
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Onesti (CUI 4353137)
Furnizor / câștigător
MIDAS DEVELOPMENT SRL (CUI RO32526071)
Cod CPV
18820000-3 · Incaltaminte pentru sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
608,40 RON
Valoare atribuită
608,40 RON
Data publicării
31.10.2018 15:48
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

608,40 RON

din 608,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.