Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANIOSGEL 85 NPC -(echivalent MANUGEL) DEZINFECTANT PENTRU DEZINFECTIA MAINILOR PRIN FRECARE

Număr anunț
DA20947773
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.020 RON
Valoare atribuită
3.020 RON
Data publicării
01.08.2018 11:08
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 06:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.020 RON

din 3.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.