Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DE MATERIALE CICLU PRIMAR, GIMNAZIU

Număr anunț
DA21108977
Autoritate contractantă
COMUNA CIULNITA (CUI 4231903)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
22112000-8 · Manuale scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.892,10 RON
Valoare atribuită
63.892,10 RON
Data publicării
31.08.2018 10:22
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.892,10 RON

din 63.892,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.