Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de intocmire expertiza tehnica si DALIpentru RK pod beton Parc Tineretului, S4, B

Număr anunț
DA20944765
Autoritate contractantă
Administratia Lacuri Parcuri si Agrement Bucuresti (CUI 14008314)
Furnizor / câștigător
JOLIE ARTE SRL (CUI RO17258420)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
135.000 RON
Data publicării
31.07.2018 18:57
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
01.08.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135.000 RON

din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.