Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse alimentare 1776.51
- Număr anunț
- DA21920057
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
- Furnizor / câștigător
- BRAVON SRL (CUI RO4006324)
- Cod CPV
- 15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.776,51 RON
- Valoare atribuită
- 1.776,51 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 12:04
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.776,51 RON
din 1.776,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro