Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,7% sub estimat

7DAYS CROISSANT CACAO/SAMPANIE

Număr anunț
DA21353566
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307,20 RON
Valoare atribuită
292,80 RON 4,7% sub estimat
Data publicării
01.10.2018 15:33
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 16:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,80 RON

din 307,20 RON estimat 4,7%

Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 14,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.