Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,2% sub estimat
pachet materiale de curatenie
- Număr anunț
- DA21639881
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FLOARE DE IRIS (CUI 17965642)
- Furnizor / câștigător
- OTI DISTRIBUTION CLUJ SRL (CUI RO21647078)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 696,69 RON
- Valoare atribuită
- 674,69 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 02.11.2018 12:07
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
674,69 RON
din 696,69 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.