Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carioci 12 culori Color Peps Maped

Număr anunț
DA21639052
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30192123-9 · Carioca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,15 RON
Valoare atribuită
14,15 RON
Data publicării
02.11.2018 11:35
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14,15 RON

din 14,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.