Ofertă refuzată
Cumpărare directă
achizitie evaluare
- Număr anunț
- DA21638453
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA EXPERTILOR TEHNICI ARAD S.A. (CUI 9081327)
- Cod CPV
- 79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.253 RON
- Valoare finală
- 1.879,50 RON
- Data publicării
- 02.11.2018 11:13
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.