Ofertă acceptată Cumpărare directă

GeneScan™ 600 LIZ™ Dye Size Standard

Număr anunț
DA20938355
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24900000-3 · Produse chimice fine si produse chimice variate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.262 RON
Valoare atribuită
3.262 RON
Data publicării
31.07.2018 10:30
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.262 RON

din 3.262 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.