Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CZ NORD - 95696/24.10.2018
- Număr anunț
- DA21637691
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- ELECTROMEC PROCESING SRL (CUI 38096968)
- Cod CPV
- 30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.750,80 RON
- Valoare atribuită
- 8.750,80 RON
- Data publicării
- 02.11.2018 10:42
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.750,80 RON
din 8.750,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro