- Număr anunț
- DA21350569
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- ZAMFIRA COM SRL (CUI 9408942)
- Cod CPV
- 15831000-2 · Zahar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 744,52 RON
- Valoare atribuită
- 744,52 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 13:55
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
744,52 RON
din 744,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro