Ofertă acceptată Cumpărare directă

REZERVE MINE CREION 0.5 / 0.7 (AN1)

Număr anunț
DA21636652
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala pentru Calificari (ANC) (CUI 28911460)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
30192132-5 · Mine de rezerva pentru creioane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11,10 RON
Valoare atribuită
11,10 RON
Data publicării
02.11.2018 10:00
Termen limită
07.11.2018 17:00
Data finalizării
02.11.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11,10 RON

din 11,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.