Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,9% sub estimat
HARTIE COPIATOR A4 80G BASIC
- Număr anunț
- DA21635980
- Autoritate contractantă
- Institutul de Antropologie "Francisc I. Rainer (CUI 4420597)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 625 RON
- Valoare atribuită
- 588 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 02.11.2018 09:36
- Termen limită
- 07.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.11.2018 10:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
588 RON
din 625 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.