Ofertă acceptată Cumpărare directă

achiziti directa materiale

Număr anunț
DA20934010
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "SF. IERARH NICOLAE"BICAZ (CUI 2614473)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION VASLUI SRL (CUI RO15796792)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.577,42 RON
Valoare atribuită
2.577,42 RON
Data publicării
30.07.2018 14:17
Termen limită
06.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.577,42 RON

din 2.577,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.