Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE

Număr anunț
DA21349408
Autoritate contractantă
Gradinita Veseliei - Gherla jud Cluj (CUI 17958203)
Furnizor / câștigător
SHATE COM SRL (CUI RO6588300)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.490,08 RON
Valoare atribuită
2.490,08 RON
Data publicării
01.10.2018 13:21
Termen limită
06.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.490,08 RON

din 2.490,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.