Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incarcator Canon LC-E10 pentru acumulatori tip LP-E10 - Canon EOS 1100D
- Număr anunț
- DA21348959
- Autoritate contractantă
- Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 31158100-9 · Incarcatoare de baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 274,54 RON
- Valoare atribuită
- 274,54 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 13:06
- Termen limită
- 06.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
274,54 RON
din 274,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro