Ofertă acceptată Cumpărare directă

COASA ACOSTAMENTE DRUMURI, AMENAJARE SI INTRETINERE DE SPATII VERZI, DEFRISARI MALURI DE APE,

Număr anunț
DA20720863
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
Furnizor / câștigător
ACTIV CONTRUST S.R.L. (CUI RO31039515)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.445 RON
Valoare atribuită
19.445 RON
Data publicării
27.06.2018 12:06
Termen limită
03.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.445 RON

din 19.445 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.