Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de tiparire si livrare tichete de masa

Număr anunț
DA21121117
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
PLUXEE ROMANIA S.R.L. (CUI RO11071295)
Cod CPV
79824000-6 · Servicii de tiparire si de distributie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
745,60 RON
Valoare atribuită
745,60 RON
Data publicării
03.09.2018 14:15
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

745,60 RON

din 745,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.