Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acid clorhidric p.a. 37% Ph. Eur., 1L

Număr anunț
DA21120631
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
Furnizor / câștigător
CELERA CHEMIE SRL (CUI RO36165468)
Cod CPV
24311410-4 · Acizi anorganici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65,60 RON
Valoare atribuită
65,60 RON
Data publicării
03.09.2018 13:52
Termen limită
08.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65,60 RON

din 65,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.