Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUREA TRANSMISIE VDL

Număr anunț
DA20751542
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
Cod CPV
34312700-4 · Curele de transmisie din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284,55 RON
Valoare atribuită
284,55 RON
Data publicării
02.07.2018 11:56
Termen limită
07.07.2018 17:00
Data finalizării
02.07.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

284,55 RON

din 284,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.