Ofertă acceptată Cumpărare directă

CURS "EXPERT ACHIZITII PUBLICE" EFORIE NORD in perioada 12.08.2018-19.08.2018

Număr anunț
DA20957755
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BEIUS (CUI 4794567)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.194 RON
Valoare atribuită
4.194 RON
Data publicării
02.08.2018 12:46
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.194 RON

din 4.194 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.