Atribuită Cumpărare directă

Prelungitor LogiLink PDU9C03 surge protector Black 9 AC outlet(s) 230 V 2 m

Număr anunț
DA35181040
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
262,17 RON
Data publicării
05.03.2024 13:46
Data finalizării
06.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,17 RON