Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,7% sub estimat
Dezinfectant spray pentru suprafete Virusolve+ RTU
- Număr anunț
- DA21116643
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL AMBULANTA JUDETEAN NEAMT (CUI 7454225)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.397 RON
- Valoare atribuită
- 1.275 RON 8,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2018 10:41
- Termen limită
- 08.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2018 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.275 RON
din 1.397 RON estimat
8,7%
Adjudecat la 91,3% din estimat · economie 122 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.