Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capse 24/6

Număr anunț
DA21627351
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
Furnizor / câștigător
SILGETY SRL (CUI RO13566711)
Cod CPV
30197110-0 · Capse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,52 RON
Valoare atribuită
2,52 RON
Data publicării
01.11.2018 11:41
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,52 RON

din 2,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.