Număr anunț
DA21341228
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 145 (CUI 24027267)
Furnizor / câștigător
IV Prod Com (CUI RO5749297)
Cod CPV
15820000-2 · Piscoturi si biscuiti; produse de patiserie si de cofetarie conservate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.102,08 RON
Valoare atribuită
2.102,08 RON
Data publicării
28.09.2018 21:11
Termen limită
05.10.2018 17:00
Data finalizării
01.10.2018 01:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.102,08 RON

din 2.102,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.